Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Karadeniz Turu

Doğaya ve denize uzanan yolları ile muhteşem Karadeniz'de unutamayacağınız bir maceraya ne dersiniz? Türkiye'nin el değmemiş, en güzel ve en doğal yerleşim yerlerine sahip, kültürel olduğu kadar doğal ihtişamı ile de göz kamaştıran Karadeniz'e düzenlenen turlar sayesinde anılarınıza yepyeni bir sayfa daha ekleyebilirsiniz. Planlı bir Karadeniz turu sayesinde görmediğiniz tüm yerleri keşfedebilme şansına sahip olabilirsiniz. Ağaçların göğe uzandığına ve nefes alırken ciğerlerinizin var olduğuna şahit olacağınız Karadeniz'in olağanüstü yaylarında konaklayarak inanılmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Prontotour sizin için en uygun Karadeniz turu rotasını büyük bir titizlikle belirleyerek; boş vakitlerinizi, hafta sonlarını ve yıllık izinlerinizi dolu dolu geçirmenize yardımcı oluyor.


Karadeniz Turunda Sizi Bekleyen Duraklar...

Karadeniz turu gezilecek yerler arasında Trabzon, Ordu, Giresun, Samsun, Amasya, Kastamonu yer alırken; Tokat ve hatta Batum'a kadar uzanan tüm önemli Karadeniz illerinin doğasını ve bu doğaya uygun koşullardaki eğlenceli aktiviteleri kapsayan bir yolculuk sizi bekliyor. Yaylaları, yüksek dağları, şaleleri, hırçın ırmakları, denizi, geçitleri, tarihi eserleri ve doğal güzellikleri ile büyüleyen Karadeniz turu, kendine has havası ile de akıllarda kalıcı bir etki bırakıyor. Türkiye'nin el değmemiş güzelliklerine sahip Ayder ve Kümbet Yaylası gibi el değmemiş özel yerlerinde organik köy ürünlerinin de tadına bakarak, Karadeniz doğasını her şeyi ile soluksuz yaşayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. 13. yy'da yapılan 1572 yılında camiye çevrilen Ayasofya Müzesi'ni gezerek Trabzon'un tarihi dokusuna da şahit olabilirsiniz. Prontotour rehberleri eşliğinde Sümela Manastırı’na doğru giderken yeşilin her tonuna ulaşacağınız köyler ve yerleşim yerleri ile büyülenebilirsiniz. Karadeniz turu rotası için diğer bir önemli nokta ise Samsun ve çevresidir. Atatürk'ün şehri olarak bilinen ve Bandırma Vapuru ile meşhur olan şehir tarihi güzellikleri ve doğası ile ziyaretine gelenleri kendine hayran bırakır. Kıyı boyunca sıralanan renkli evleri ile meşhur olan olimpik şehir, Amazon kadınlarının tarihini yansıttığı Amisos Tepesi ile de sizi cezbetmeyi başarır. 


Neden Karadeniz Turuna Katılmalısınız?

Öncelikle muhteşem kale ve doğa manzaralarına şahit olurken zaman zaman göreceğiniz şelale ve nehirlerle mest olacaksınız. Nefes kesen manzaralar ve enfes lezzetler sunacak olan Karadeniz turu sonunda geriye dönüp baktığınızda mükemmel anıların dışında hatırınızda şunlar kalacak:


● Rize’yi artık sadece çayı ile değil adını duyunca bile tüylerinizin ürpereceği Fırtına Vadisi ile anmaya başlayacaksınız. 
● Karadeniz turunda pek çok ziyaretçinin vazgeçilmezi olan muhlama, laz böreği, kara lahana sarması, kırmızı benekli alabalık, Hamsiköy sütlacı gibi pek çok yöresel tadı keşfedeceksiniz. 
● Ordu'nun sembolü olan Boztepe’ye 475 metre yükseklikte bulunan teleferik eşliğinde çıkarak geçireceğiniz her dakikayı heyecan içinde tamamlayacaksınız.
● Nefes almayı kolaylaştıran mükemmel havası ve oksijeni ile daha zinde hissetmenin keyfine varacaksınız.
● Sürmene bıçağı, hakiki bal ve tereyağ gibi pek çok merak ettiğiniz detayı, Prontotour sayesinde yapacağınız Karadeniz turu sayesinde yerinde öğrenme şansı yakalayacaksınız. 
● Ailenizle keyifli zaman geçirmekten öte çevrenize anlatabileceğiniz zengin bir seyahat tecrübesi kazanacaksınız.
● Adrenalin tutkunları için rafting yapmak gibi detayları da barındıran Karadeniz turunun muhteşem detayları, size harika bir dünyanın kapılarını açarak farklı bir deneyim yaşamanızı sağlayacak.

● Karadeniz'e kadar gelmişken eğer isterseniz, Sarp Sınır Kapısı'nda giriş işlemlerini yaparak Gürcistan / Acara bölgesini ve Batum'u da görebileceksiniz.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın