Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Kurban Bayramı Yurtiçi Turları 

 

Bayram tatilini Türkiye&39;nin doğal güzelliklerini ve zengin kültürünü keşfederek değerlendirebileceğiniz Kurban Bayramı yurtiçi turları, erken rezervasyon avantajları ve özel fırsatlar ile yola çıkmaya hazır tatilcileri bekliyor. Bu yıl, 29 Haziran Perşembe günü başlayacak ve 2 Temmuz Pazar gününe dek sürecek 4 günlük tatilinizi, Ege&39;den Karadeniz&39;e, İç Anadolu&39;dan Akdeniz&39;e uzanan farklı temalardaki turlarla planlayabilirsiniz. Dilerseniz bu 4 günlük tatil süresini, yıllık izin günlerinizle birleştirerek daha da uzun bir tatil ve keşif yolculuğu yapabilirsiniz. Kurban Bayramı yurtiçi turları ile bu yazı muhteşem kumsallarda, tarihin görkemli yapıları arasında ve ülkenin en gurme lezzetlerini tadabileceğiniz adreslerde geçirmeniz için zengin ve konforlu seçeneklerle donatılıyor.

 

Prontotour Yurtiçi Kurban Bayramı Turları

 

Kurban Bayramı Kapadokya Turları İle Dinlenme Ve Eğlence Bir Arada

 

Bayram tatilini muhteşem vadiler ve doğanın hediyesi peri bacaları manzarasında geçirmek isteyen tatilciler, Türkiye&39;nin en turistik bölgelerinden biri olan Kapadokya&39;da buluşuyor. Siz de her anı tarih, kültür ve eğlence dolu bir bayram tatili geçirmek, uçan balonlar arasında unutulmaz günler yaşamak isterseniz Kapadokya turları rezervasyonunuzu hemen yapabilirsiniz. Kapadokya tatilinizin başlangıç noktasını, dilerseniz İstanbul ve İzmir, dilerseniz Gaziantep, Mersin ve Hatay çıkışlı olarak tercih edebilirsiniz. Türk Gecesi, balon, ATV turu, atölye gezileri ve şarap tadımlarıyla geçen bu Kapadokya gezisinde, Kurban Bayramı kültür turları için sunulan bayrama özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

Kurban Bayramı Ege Turları Sizi Travertenlere Çağırıyor

 

Kurban Bayramı ege turları ile Pamukkale&39;nın doğal güzelliklerini yakından görebilir, kendinizi şifalı sulara bırakabilirsiniz. Özel Pamukkale Salda turunda, doğa harikası travertenler ile Salda Gölü&39;nün turkuaz suları eşliğinde enerji tazeleyebilir, teleferikle çıkacağınız Bağbaşı Yaylasında temiz havayı içinize çekebilirsiniz. 3 gün boyunca en güzel fotoğraf karelerini yakalayabileceğiniz doğal güzelliklerin yanı sıra, Anadolu&39;nun en büyük antik mezar yapılarını görebileceğiniz Hierapolis Antik Kenti&39;ni, Roma Dönemi&39;ne ait antik yapıları ziyaret edebilirsiniz. Denizli kent merkezi ve Buldan gezisinin ardından, ismini Kapadokya&39;daki peri bacalarına benzerliğinden alan Kuladokya&39;da balon turuna çıkabilirsiniz.

 

Karadeniz Turları ile Bolu Dağı&39;nın Eteklerinden Yörük Köylerine Uzanan Maceraya Katılın

 

 

Karadeniz Turları bu kurban bayramında sizi Safranbolu&39;dan başlayıp Amasra&39;ya uzanan bir maceraya davet ediyor. Bu turda, Abant Gölü manzaralı bir öğle yemeğinden sonra kendinizi UNESCO tarafından koruma altına alınan Safranbolu sokaklarına bırakabilirsiniz. Kurban bayramı yurtiçi turlarında Safranbolu kültürünü keşfedip, Tokatlı Kanyonu manzarasında Kristal Teras&39;ın keyfini çıkarabilirsiniz. Karadeniz&39;in eşsiz güzelliklerini yansıtan Yörükköyü&39;nde yöresel alışverişler yapabilir, Amasra&39;nın zengin mutfağına özgü lezzetleri tadabilirsiniz.

 

 

Bu Bayram Erken Rezervasyon Fırsatlarını Yakalayın

 

Kurban Bayramı yurtiçi turları ile bayramı Türkiye&39;nin en güzel tatil bölgelerinde geçirebilirsiniz. Üstelik tatil rezervasyonunuzu Prontotour ile hemen şimdi yaparak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kurban Bayramı Gap Turları, Özel Batı Karadeniz Turları, Pamukkale Salda Lavanta Tarlaları Turu gibi tematik gezilerde, yeni yerler görmek, dinlenmek, eğlenmek ve ünlü lezzetleri yerinde tatmak, Prontotour kampanyaları ile şimdi çok daha avantajlı. Prontotour güvencesiyle sunulan Kurban Bayramı yurtiçi turları arasından seçiminizi yapabilir, üstelik ödemelerinizi dilerseniz taksitle de yapabilirsiniz. Bayram tatili rotanızı seçtiyseniz, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaya hemen başlayın!

 

 

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın