Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Mısır Turları 

 

Prontotour’un uygun fiyatlı ekonomik Mısır Turları ile bütçenize uygun bir tatil yapabilirsiniz. Mısır turu almak için bu avantajlı fiyatları kaçırmayın. Prontotour’un internet sitesinden Mısır turlarının detaylarını ve kampanyaları görebilir en ucuz turlar için fırsatları yakalayabilirsiniz. Erken rezervasyon dönemi de Mısır turlarını bütçe dostu fiyatlarla alabilirsiniz. Prontotour’dan her zaman erken alan kazanır.
 
Nil nehri kıyısında yer alan Mısır’da çöl iklimi hakimdir. Çöl ikliminin etkisi içerilere doğru daha çok hissedilir. Denize yakın yerlerde Akdeniz güneşini ve ılıman iklim koşullarını görebilirsiniz. Yazın oldukça sıcak olan resort bölgeleri deniz, kum, güneş tatili için ideal seçenekler sunuyor. Sonbahar ve İlkbahar ılıman, yazın kurak, kış mevsimi ise çok fazla olmasa da yağışlı geçiyor. Nisan ayı başından neredeyse Kasım ayına kadar uzun bir turizm sezonu var. Prontotour’un Mısır Turları size cazip keşif fırsatları sunuyor.
 
Mısır turu almak isteyenler için paket tur fiyatları gideceğiniz tarihe, kontenjan ve yoğunluk durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tura dahil olan hizmetler dışında ücretli olarak düzenlenen ekstra turlar ile pek çok tarihi ve kültürel zenginliği keşfedebilirsiniz. Uygun fiyatlı seyahat etmek için Prontotour’un avantajlı tur paketlerinden yararlanabilirsiniz. 
 
 

Mısır’da Balayı Turları

 

Yeni evlenen çiftlerin en büyük hayali unutulmaz bir balayı tatili deneyimi yaşamak. Hayalinizdeki balayı turunu Prontotour’un balayı turları ile ulaşabilirsiniz. Mısır da balayı yapmak isteyen çiftlerin en çok tercih ettiği tatil rotaları arasında yer alıyor. Hem tarihe dokunmak hem deniz keyfi yaşamak için yeni evlenen çiftlerin en çok tercih ettiği yerler arasında. Bu harika balayı deneyimi için siz de Mısır Turlarının tur detaylarını inceleyebilirsiniz. İkinci balayı yaşamak isteyenler veya otel tatili yaptıktan sonra bir de kültür turu ile bunu taçlandrmayı arzulayanlar için Mısır turu ilginç ve farklı bir deneyim olacaktır. Erken rezervasyon dönemi fırsatlarını kullanarak da balayı turlarınızı ayırabilirsiniz.
 
 

Mısır’da Gezilecek Yerler

 

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden olan Kuzey Afrika ülkesi Mısır’ın tarihi M.Ö. 5000 yılına dayanır. Firavunlar döneminde inşa edilen ve dünyanın yedi harikasından ilki olan Keops Piramidi de bu döneme ait bir yapıdır. Piramitlerin inşasında kullanılan dev taş blokların taşınması, hesaplarının “pi” sayısına uygun olması ve piramitlerin en ücra noktalarının aydınlatılması gibi sırlar hala çözülememiştir. Neredeyse tüm gezginler Mısır Piramitlerini görmeden, fotoğraf çekmeden dönmüyorlar. Mısır’da piramit turu yapmak Mısır seyahatinizin en unutulmaz anı için oldukça önem taşıyor. Rehberiniz eşliğinde yapacağınız Piramit turu size unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Piramit turları ile gerçek Mısır’ı ve Mısır tarihini yakından tanıyacak, adeta bir film platosunda gibi hissedeceksiniz. 
 
Yapılışları ayrı bir sır olan, rüzgârın tesiriyle çeşitli hayvan şekilleri alan sfenksler de görenleri hayrete düşürür. Mısır’da yapacağınız bir sfenks turu da Mısır tatilini unutulmazlara arasına yazdıracak. Sfenks Turları ile çok gezen mi çok okuyan mı bilir diyenlere güzel bir cavap vermiş olacaksınız. Tüm bu zenginlikleri ile Mısır seyahati, turistik açıdan oldukça merak uyandıran rotalar arasında yer alıyor.
 

Mısır tarihi, coğrafyası, kültürel özellikleri, tarihi zenginlikleri, 3 büyük dinin önemli ibadethaneleri ve Osmanlı eserleri ile her türden beğeniye ve ilgiye sahip gezginlerin benzersiz deneyimler yaşayabileceği bir ülkedir. Kısaca bölgelerin sahip olduğu zenginlikler:

İskenderiye; Greco Roman eserleri, Osmanlı ve İslami eserler, Akdeniz kıyıları, muhteşem deniz ürünleri, hareketli ve renkli bir şehir hayatına şahit olabilirsiniz.
 
Kahire, Ürdün ve İsrail’i günübirlik ziyaret etme imkanına sahip olabilirsiniz.
 
+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın