30. YILA ÖZEL SÜPER PROMOSYONLAR 2024

Neden Süper Promosyon İndirimler?


Çünkü 2024 Prontotour’un 30. Yaşını kutladığı özel bir yıl! Turizm sektörünün güçlü markası Prontotour 30 yılda dünyada ayak basmadık yer bırakmadı. Sizlerden aldığımız güçle daha nice yıllar tatilin güvenli adresi olmak, kaliteli seyahatle misafirlerimizi buluşturmak istiyoruz. Seyahati bir deneyime, unutulmaz bir keşif tutkusuna dönüştüren Pronto Gezginleri için 30. Yıla özel pek çok turda farklı indirim oranları belirledik. Bu yıl tüm misafirlerimiz gönüllerince gezsin, dünyanın ve ülkemizin güzelliklerini doya doya görsün istedik.

2024 Süper Promosyon Kampanyası

Tatil Fırsatları: Prontotur’dan 30. Yıla Özel Süper Promosyonlar

Turizm sektörünün önde gelen markası olan ve bu yıl 30. yaşını kutlayan Prontotour sektörde trend belirlemeye ve uygun fiyatla tatil fırsatları sunmaya devam ediyor. Siz de Prontotour’un tatil kampanyalarını takip ederek son dakika tatil fırsatlarını ve cazip fiyatları kaçırmayın! Yurt dışının en güzel ülkeleri, yurt içinin harika coğrafyaları veya eşsiz bir gemi seyahati süper promosyon indirim fırsatlarıyla sizi bekliyor

2024 Son Dakika Tatil Fırsatlarını Kaçırma

Prontotour’da her bütçeye uygun tur paketleri bulunuyor. Prontotour’un tatil fırsatlarını ve son dakika kampanyalarını yakından takip ederek 2024 yılında sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil yapabilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için Prontotour’a abone olun veya sosyal medya hesaplarını takip edin ilk öğrenen siz olun.

Yurt dışı, Yurt içi ve Gemi Turları İçin Tatil Kampanyaları

Yurt dışı turların lideri Prontotour artık yurt içi turların da önde gelen tur operatörü oldu. Neredeyse dünyada ayak basmadık yer bırakmayan Prontotour yurt içini de karış karış keşfetmek isteyenlerin ilk tercihi. Ayrıca eşsiz cruise seyahati ile ölümsüz bir gemi tatili deneyimi arayanlar için de pek çok tatil fırsatı sunuyor. Dileyen misafirlerimiz için nehir seyahatleri de özel cruise paketleri arasında.

Prontotour 30. Yıla Özel Promosyonlar İle Acele Et, Az Öde

Prontotour 30. Yılı’na özel pek çok seyahat paketinde indirime gidiyor. İster yurt dışında deniz tatili isterseniz püfür püfür bir gemi seyahati ya da ülkemizin eşsiz kültürel mirasını keşfetmek için bu avantajlı fiyatları kaçırmayın.

Prontotur Tatil Kampanyası Fiyat Avantajları Nelerdir?

Prontotour erken rezervasyon döneminde başladığı kampanyalarına 30. Yılına özel tatil fırsatları ve özel indirim seçenekleri sunan Süper Promosyonlar ile devam ediyor. Bu sayfada ilgilendiğiniz kategoriyi tıklayarak hangi turda yüzde kaç indirim olduğunu görebilirsiniz.

Yurt Dışı Tur Fırsatlarından Yararlan!

Yurt dışının vizeli veya vizesiz turlarından birini Süper Promosyon avantajlarıyla alabilir, erken rezervasyon döneminin pek çok indirimini bu kampanyada yakalayabilirsiniz. Balkan coğrafyası, Dubai, Mısır, Fas, Tayland ve daha birçok vizesiz yerler ile Yeşil Pasaportu veya vizesi olanlar için de İtalya, İspanya, Orta Avrupa gibi Avrupa şehirleri sizi bekliyor.

Gemi Turları, Özel fiyatlar ile seni bekliyor!

İsteyene kapıda vizeyle Yunan adaları, isteyene Akdeniz’in eşsiz rotalarını Prontotour’un 30’uncu yılına özel tatil fırsatları sunan gemi turlarıyla yakalayın! Süper Promosyonlar ile avantajlı tatil olanaklarını kaçırmayın.

Yurt İçi Turları İndirimli Fiyatlar ile Prontotur’da

Yurt içinin incisi Karadeniz, Kapadokya ve GAP turları dışında mevsimine ve özelliğine göre pek çok seçenek olduğunu biliyor musunuz? Prontotour’un 30. Yaşına özel yurt içi turlarını detaylı inceleyin; fırsatları yakalayın.

Yurt dışı, Yurt içi ve Gemi Turları Tatil Fırsatlarından Yaralanmak için Genel Şartlar


 • İndirim, yurt dışı ve gemi turlarında paket tur bedelinden vergiler çıkarıldıktan sonra kalan net tutar üzerinden hesaplanacaktır. Yurt içi kültür turlarında ise net fiyat üzerinden indirim uygulanacaktır.
 •  
 • 30. Yıla Özel Süper Promosyon kampanyası 03 Nisan 2024 tarihinde başlamış olup, bitiş tarihini ise Prontotour daha sonra açıklayacaktır.
 •  
 • Yurt dışı turlarda kampanyadan faydalanmak için ödemenin tamamının rezervasyon anında yapılması gereklidir. Dileyen misafirlerimiz, dövize endeksli P Taksit ödeme avantajından faydalanabilirler.
 •  
 • Yurt içi ve Kıbrıs otel rezervasyonlarında ödemenin tamamının yapılma şartı aranmamaktadır.
 •  
 • Kampanya belirtilen turlar için geçerlidir. Vize, sigorta, diğer illerden bağlantı uçağı, ekstra tur vb bedeller indirim kapsamında yer almamaktadır.
 •  
 • Başka kampanya ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez.
 •  
 • Prontotour kampanyayı önceden haber vermeksizin değiştirme, durdurma ya da uzatma hakkını saklı tutar.
 •  
 • Prontotour 30. Yıla Özel Süper Promosyonlar, belli bir süre ve kontenjanla sınırlıdır.
 •  
Talep Formu
Bizi Arayın