Peşin Fiyatına 18 Ayda Ödeme Fırsatı Yurt içi tur, otel ve uçak biletinde 15 taksit + 3 ay sonra ödeme
  • Ziraat Bankası
  • Yapı Kredi
Taksit Seçenekleri
Nereye
Destinasyon veya tema yazabilir veya boş bırakıp tüm seçenekleri görebilirsiniz.
Nereye gideceğinize karar veremediniz mi?
Her yeri aramak için buraya tıklayın
AraDeğiştir
Sıralama
Önerdiklerimiz
Fiyata Göre
Tarihe Göre
Yıldıza Göre
Fiyat
Fiyat Aralığı
Uygula
Tarih & Süre
Süre
Tarih
Uygula
Uçak
Uçak
Uygula
Sırala
Fiyat Aralığı
Tarih & Süre
Uçak
Üzgünüz aradığınız tarihlerde turumuz yok. Diğer tarih alternatiflerini getirdik. Dilerseniz buradan devam edebilirsiniz.

Benzer Turlar
{{ this.ImagePath }}
{{ this.DiscountText }}
{{ this.DestinationStateText }}

{{ this.PackageName }}

- {{ this.DayNightString }}
{{ this.KalkisBolgesi }}

{{ this.CityList }}{{ this.PackageExplanation }}

{{ this.Quota }}
{{ this.StartDate }} {{ this.EndDate }}
  • Alternatifler yükleniyor
Nereden
{{ this.FromStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
Başlangıç Tarihi
{{ this.DateStr }}
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.NightStr }} Gece
  • Alternatifler yükleniyor
{{ this.TransportDetail }}
{{ this.ClassStyle }}
{{ this.ClassName }}
{{ this.HotelSelectClass }}
Daha fazla
göster

Vizesiz Yurtdışı Turları

Yerli ve yabancı turistler, yılın her dönemi dünyayı vizesiz turların rahatlığıyla kucaklıyor. Bu turlar, mekân sınırını ortadan kaldırırken, zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Vizesiz seyahatlerde, uzun resmi protokoller, vize işlemleri ile eş zamanlı yürütülmesi gereken rezervasyon işlemleri olmadığından, gezinizin özgür ruhunu kaybetmeden yola çıkabilirsiniz. Üstelik kapılarını açmak için sadece pasaportunuzun yeterli olduğu ülkeler, sanılanın aksine, seçim yapmakta zorlanacağınız kadar çok sayıda. Tatilin tadını, Balkanlar'ın tarih akan sokaklarında, Orta Doğu'nun baharat kokulu çarşılarında, Yunanistan'ın güneşi yudumlayabileceğiniz adalarında, egzotik Phuket Adası'nın bembeyaz kumlarında çıkarmak istediğinizde, vizesiz yurtdışı turları size pek çok seçenek sunuyor.

Tatilin Konforlu Adı: Vizesiz Turlar

Türk vatandaşları için vize istemeyen ülkelere düzenlenen turlarda, yaşamak istediğiniz gezinin Prountotour tarafından ve profesyonellerce organize edildiğini bilmek ise rahat bir seyahat sağlıyor. İlk defa gideceğiniz bir ülkede, vizesiz turların sizin için planladığı bir akışın içinde olmak, kentin güzelliklerine daha rahat odaklanmanızı sağlıyor. Dünyayı keşfe çıktığınızda, zamanın her anını anlamlı kılmak önemli. Vize almak için geçireceğiniz zamanı, işlemler için ayırmanız gereken bütçeyi, vizesiz gidilen turlar sayesinde fazladan tatil günleriyle takas edebilirsiniz. Böylece ekonomik, rahat ve özgürce seyahat etmek, tatilin tadını çıkarmanız mümkün.

Vizesiz Tur Seçenekleri Neler?

Vizesiz yurtdışı turları yılın her dönemi yapılıyor. Gezi ve tatil konseptinize göre gitmek istediğiniz ülkeyi seçmeniz ve pasaportunuzu almanız, vizesiz turlarda hazırlık için yeterli. Tatilin tadı arkadaşlarla çıkar diyenlerdenseniz, rezervasyonunuzu grup olarak da yapabilirsiniz. Spor, kültür, tarih ya da gastronomi... Aynı zevkleri paylaşan grubunuzla katılabileceğiniz vizesiz turlar, çeşitli ülkelerde, yılın belli zamanları yapılan festivallere de rehberlik ediyor. Parkların şehri Belgrad'da, Ağustos ayında düzenlenen Bira Festivali, Dubrovnik Good Food Festivali gibi özel turlar, grup gezileri için en popüler seçeneklerden biri. Avrupa'dan Güney Amerika'ya, İpek Yolu'ndan Japonya'ya uzanan vizesiz turlarla, dünyayı keşfe çıkabilir, vizesiz gemi turları ile seyahatinize deniz manzarasıyla başlayıp Yunan Adaları'nı gezme fırsatı yakalayabilirsiniz.

+ Devamını Oku
Talep Formu
Bizi Arayın