Erken Rezervasyon 2024 Tatil Fırsatları

‘’Tatil ihtiyaç dedik, erken rezervasyonu %50 indirimle başlattık’’

Duyduk duymadık demeyin, Prontotour erken rezervasyon zilini çaldı! Evet en uygun fiyatlarla seyahate çıkmanızı sağlayan Erken Rezervasyon dönemi Prontotour’da başladı. Yurt dışının en güzel şehirleri, yurt içinin eşsiz coğrafyaları veya püfür püfür bir gemi seyahati artık uzak değil! Unutmayın tatil bir ihtiyaç ve tatilinizi erken rezervasyon ilk döneminde %50 indirimle alabilirsiniz. Acele edin erken alan kazanıyor…

2024 Erken Rezervasyon Kampanyası

Yurt dışı, Yurt içi ve Gemi Turları İçin Erken Rezervasyon

%50’ye Varan İndirimler
%50’ye Varan İndirimler
Seçili yurt dışı, yurt içi ve gemi turlarında %50 ye varan indirimler başladı.
Ücretsiz iptal
Ücretsiz iptal
Seçili yurt dışı, yurt içi ve gemi turlarında ücretsiz iptal imkanı bulunmaktadır.
TL Ödeme ve Taksit İmkanı
TL Ödeme ve Taksit İmkanı
Tüm yurt içi turlarda 12 taksit avantajından yararlanın.
P Taksit Ödeme Kolaylığı
P Taksit Ödeme Kolaylığı
Yurt dışı turlarda P Taksit ödeme avantajı için tıklayınız.

Yurt dışı, Yurt içi ve Gemi Turları İçin Erken Rezervasyon Genel Şartları

  • Yurt dışı ve gemi turlarında indirim, paket tur bedelinden vergiler çıkarıldıktan sonra kalan net tutar üzerinden hesaplanacaktır. Yurt içi kültür turlarında ise net fiyat üzerinden indirim uygulanacaktır.
  • Erken rezervasyon kampanyası 09 Ekim 2023 tarihinde başlamış olup, bitiş tarihini ise Prontotour daha sonra açıklayacaktır.
  • Yurt dışı turlarda kampanyadan faydalanmak için ödemenin tamamının rezervasyon anında yapılması gereklidir. Dileyen misafirlerimiz, dövize endeksli P Taksit ödeme avantajından faydalanabilirler. Tıklayınız
  • Yurt içi ve Kıbrıs otel rezervasyonlarında ödemenin tamamının yapılma şartı aranmamaktadır.
  • Kampanya tek başına uçak bileti alımlarında geçerli değildir. Vize, sigorta, diğer illerden bağlantı uçağı, ekstra tur vb bedeller indirim kapsamında yer almamaktadır.
  • Başka kampanya ile birleştirilemez ve nakde çevrilemez.
  • Prontotour kampanyayı önceden haber vermeksizin değiştirme, durdurma ya da uzatma hakkını saklı tutar.
  • Erken Rezervasyon kampanyası 09 Ekim tarihinde başlar. Belli bir süre ve kontenjanla sınırlıdır.

Erken Rezervasyon Fırsatları 2024

Tatil sezonu karşılaşabileceğiniz fiyatların neredeyse yarısına rezervasyon yapmak erken rezervasyon fırsatları ile mümkün! T ürkiye’nin en güzel tatil bölgelerindeki otellerde uygun fiyata konaklamak, Yurt dışında görmeyi hayal ettiğiniz şehirleri kapsayan turlara katılmak veya Yurt içinde birbirinden önemli değerlerimizi ziyaret etmek için kültür turlarında yer almak Prontotour erken rezervasyon indirimleri ile çok uygun!

Erken Rezervasyon Turları

Sürekli aklınızın bir köşesinde bulunan Yurt dışı turunu gerçekleştirmenin vakti geldi! Tarihi zenginliği ve eğlenceli yaşamıyla öne çıkan Avrupa’da katılabileceğiniz birçok tur bulunuyor. İspanya turları, İtalya turları, Orta Avrupa turları veya görmek istediğiniz diğer şehirleri kapsayan birçok tur seçeneği sizi bekliyor. Üstelik erken yapacağınız rezervasyonlarda %50’ye varan indirim fırsatıyla! Ülkemizin birbirinden güzel yörelerinde yer alan güzellikleri keşfetmeye hazırlanın. Bir doğa harikasını bizlere sunan, yemyeşil yaylalarıyla ve havasıyla etkileyici Karadeniz turu seçenekleriniz arasında. Dünyanın birçok noktasından binlerce ziyaretçiye sahip Kapadokya veya Mevlana şehri Konya gibi kültürel değerlerimizi yansıtan Yurt içi turları erken yapılan rezervasyonlarda yüksek indirim fırsatı ile karşınızda.

Prontotour 2024 erken rezervasyon fırsatları sayfasında yer alan otel, tur ve diğer tatil seçeneklerinden yararlanmak için hemen rezervasyon yapın, ekonomik yolculuğunuzun tarihini beklemeye başlayın!

Yaz sezonu gelmeden yapacağınız erken rezervasyon ile bütçenizden çok iyi bir tasarruf sağlayabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve cazip fiyat seçenekleri sayesinde tasarruf ettiğiniz miktarla daha farklı aktivitelere katılabilir, verimli ve dolu dolu bir tatil için olanakların tamamını değerlendirebilirsiniz. Ya da bütçenizi hiç yormadan, oldukça ekonomik bir şekilde, en güzel otellerde tatilinizi tamamlayabilir, birçok şehri kapsayan kapsamlı turlara katılabilir, eğlence aktivitelerinde yer alarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Eğer rezervasyonunuzda değişiklik veya iptal talebiniz varsa bunu hemen bize bildirebilir, kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Prontotour Erken Rezervasyon ile Erken Al, Az Öde

Prontotour ile tatilinizi erkenden alarak avantajlı fiyatlarla unutulmaz bir tatil yapın. İster yurt içi isterseniz yurt dışı turları uygun fiyatlarla erken rezervasyon döneminde alabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın tatilinizi ertelemeyin.

Erken Rezervasyon ile Uygun Fiyat Avantajları Nelerdir?

Erken rezervasyon dönemi alacağınız turlar olası fiyat artışlarından ertelenmez. O nedenle aylar öncesinden tatil almak her zaman bütçe dostu fırsatlar sağlar. Otel ve uçak fiyatları kademeleri olarak artar; özellikle yüksek sezon olarak kabul edilen aylarda fiyatlar daha yüksektir. Oysa erken rezervasyon ile yüzde 50’ye varan indirimlerle fiyat avantajı elde edersiniz.

Erken Rezervasyon Yurt Dışı Turları

Erken rezervasyon dönemi en uygun yurt dışı turlarını Prontotour’dan alabilirsiniz. Prontotour’un yüzde 50’ye varan erken rezervasyonun ilk dönem satışlarını kaçırmayın. İtalya, İspanya, Balkanlar, Orta Avrupa, Benelüx, Mısır gibi pek çok coğrafyayı vizeli veya vizesiz, otobüslü veya uçaklı seçeneklerle keşfedin.

Erken Rezervasyon Gemi Turları

En popüler gemi firmalarının konforlu gemileriyle unutulmaz bir cruise seyahati seni bekliyor. Gemi turu ayrıcalıklarıyla hem karadan hem denizden keyifli bir seyahate ne dersiniz? Pek çok limanda keşfedeceğiniz yüzlerce güzellik var. Gemi turlarının erken rezervasyon ayrıcalıklarını kaçırmayın. Gemi turu deneyimi yaşamak için bu fiyatlarla bu turları kaçmaz!

Erken Rezervasyon Yurt İçi Turları

Yurt içinin en güzel tatil rotaları ve kültür turları sizi bekliyor. Anadolu’nun tarih ve kültür kokan hazineleri, gastronomik lezzetlerini Prontotour kalitesiyle keşfedin. Uçak ya da otobüs ve farklı konaklama seçenekleriyle yurt içi turlarını erken rezervasyon ayrıcalıklarıyla kaçırmayın.

Erken Rezervasyon Turları için Sıkça Sorulan Sorular


Erken rezervasyon kampanyası ilk dönemi en yüksek indirim oranıyla başlıyor ve gittikçe indirim oranları azalıyor. Bu nedenle erken rezervasyon tarihlerini takip ederek, yüksek indirimlerle yurt içi ve yurt dışı turlarına rezervasyon yapabilirsiniz. Hesaplı tatil için en uygun erken rezervasyon turları arasından seçiminizi yapın, tatiliniz hesaplı olsun.

Erken Rezervasyon Nedir?

Erken rezervasyon, özellikle bahar ve yaz aylarında gitmek istediğiniz tatili, aylar öncesinden cazip ödeme seçenekleri ve yüksek indirim oranları ile satın alma imkânı sunan ve tüketiciyi koruyan bir tatil sistemidir. Farklı dönemlere ayrılabilmektedir. İlk dönem en yüksek indirim oranıyla başlar git gide indirim oranı azalır. Örneğin yaz dönemi gideceğiniz bir turu ekim-kasım aylarında neredeyse yüzde 50’ye varan indirimlerle alabilirsiniz.

Nasıl Erken Rezervasyon Yaptırabilirim?

Erken rezervasyon döneminde seçeceğiniz uygun tatil paketlerini satın alarak erken rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dilerseniz taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimlerini kaçırmamak için Prontotour merkez ofis, internet sitesi veya size en yakın Prontotour acentasına gidebilirsiniz.

Neden Erken Rezervasyon Yaptırmalıyım?

Erken rezervasyon döneminde en uygun fiyatlarlar tur alabilirsiniz. Erken rezervasyon indirimleri size daha ucuz tatil yapmanızı ve istediğiniz tura kontenjana takılmadan gitme avantajı sağlar.

Erken Rezervasyon İptal ve İade Paketi Nedir?

Rezervasyon yaptırdığınız seyahatinizi konaklama tarihindeki turun başlangıç saatinden 72 saat öncesine kadar rezervasyonlarınızı iptal etme talebinizi ileterek, iptal fırsatına sahip olabilirsiniz.

Erken Rezervasyon Ne Zaman Yapılmalıdır?

Erken rezervasyon dönemi her yıl genellikle ekim-kasım aylarında başlar. Haziran başlarına kadar, her ay indirim oranları güncellenerek devam eder.

Erken Rezervasyon Fırsatları Ne Zaman Bitiyor?

Erken rezervasyon tatil fırsatları sonbaharda başlayıp yaz başına kadar her ay fiyatlar güncellenerek devam eder. Genelde 4 bölümden oluşan erken rezervasyon dönemi haziran ayının başında veya ortasında sona erer.

Erken Rezervasyon Tatil Fiyatları Hangi Şehirlerde ve Otellerde Geçerli?

Prontotour’un erken rezervasyon seyahat paketlerine 7/24 telefonla, internet sitesinden veya yetkili seyahat acentaları aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Erken rezervasyon dönemi avantajları ve tur paketlerine yapılan indirimler tüm şehirlerde geçerlidir. Bazı turlar farklı şehirlerden kalkabilir, internet sitesinden detayları görebilirsiniz.

Talep Formu
Bizi Arayın